LDB200-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB200-048SW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDB200-048SW
Výrobca / Značka: Excelsys Technologies Ltd.
Popis produktu LED DVR CC/CV AC/DC 24-48V 4.25A
listoch: LDB200-048SW.pdf
  • správa
Špecifikácie LDB200-048SW
Číslo dielu LDB200-048SW Výrobca Excelsys Technologies Ltd.
popis LED DVR CC/CV AC/DC 24-48V 4.25A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4037 pcs Dátový hárok LDB200-048SW.pdf
závažia 2.3 lbs (1kg) Napätie - výstup 24 ~ 48 V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 305VAC typ Constant Current, Voltage
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 8.78" L x 2.48" W x 1.38" H (223.0mm x 63.0mm x 35.0mm) séria LDB200
hodnotenie IP67 Výkon (watty) 200W
Ostatné mená 633-1191
LDB200048SW
Prevádzková teplota -30°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Vlastnosti OCP, OTP, OVP, SCP efektívnosť 93.5%
stmievanie - Detailný popis 4.25A 24 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 4.25A schválenie CE, CSA, cULus, EN