HLMPM200
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HLMPM200
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED RED 4MM ROUND T/H
listoch: HLMPM200.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie HLMPM200
Číslo dielu HLMPM200 Výrobca Everlight Electronics
popis LED RED 4MM ROUND T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 813370 pcs Dátový hárok HLMPM200.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 635nm Vlnová dĺžka - dominantná -
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.2V Uhol zobrazenia 135°
Balík dodávateľov zariadení 4mm FLAT TOP Veľkosť / rozmer -
séria - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená HLMPM200EL
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela 5mcd Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Transparentnosť objektívu - Štýl / veľkosť šošovky Round with Flat Top, 3.99mm
Farba šošoviek - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 6.24mm Vlastnosti -
Detailný popis Red LED Indication - Discrete 2.2V Radial Súčasný test 20mA
konfigurácia Standard farba Red
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
HLMPK402
HLMPK402
výrobcovia: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
popis: LED ORANGE T-1 T/H
Skladom: 5361 pcs
Stiahnuť ▼: HLMPK402.pdf
RFQ
HLMPM251
HLMPM251
výrobcovia: Everlight Electronics
popis: LED RED 4MM ROUND T/H