EASV1003W0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EASV1003W0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
listoch: EASV1003W0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EASV1003W0
Číslo dielu EASV1003W0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 482699 pcs Dátový hárok EASV1003W0.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol - Vlnová dĺžka - dominantná -
Napätie - vpred (Vf) (typ) 3V Uhol zobrazenia 130°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.00mm L x 0.50mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2-SMD, No Lead Typ montáže Surface Mount, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Hodnotenie Millicandela 79mcd
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Transparentnosť objektívu Diffused
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.30mm Farba šošoviek Yellow
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.35mm
Vlastnosti - Detailný popis White LED Indication - Discrete 3V 2-SMD, No Lead
Súčasný test 5mA konfigurácia Standard