EAST16086BA3
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST16086BA3
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED BLUE CLEAR SMD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST16086BA3
Číslo dielu EAST16086BA3 Výrobca Everlight Electronics
popis LED BLUE CLEAR SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1426321 pcs Dátový hárok
Vlnová dĺžka - vrchol 468nm Vlnová dĺžka - dominantná 471nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 3.3V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.60mm L x 0.80mm W
séria - Balík / puzdro 2-SMD
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Hodnotenie Millicandela 79mcd Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Farba šošoviek Clear Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.70mm Vlastnosti -
Detailný popis Blue 471nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD Súčasný test 20mA