EAST1005GA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST1005GA0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED GREEN CLEAR 2SMD
listoch: EAST1005GA0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST1005GA0
Číslo dielu EAST1005GA0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED GREEN CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 723561 pcs Dátový hárok EAST1005GA0.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 518nm Vlnová dĺžka - dominantná 528nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 3.3V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.00mm L x 0.50mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Hodnotenie Millicandela 169mcd
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Transparentnosť objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm Farba šošoviek Colorless
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 0.45mm
Vlastnosti - Detailný popis Green 528nm LED Indication - Discrete 3.3V 0402 (1005 Metric)
Súčasný test 20mA konfigurácia Standard