EAST10052BA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST10052BA0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EAST10052BA0
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED BLUE CLEAR 2SMD
listoch: EAST10052BA0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie EAST10052BA0
Číslo dielu EAST10052BA0 Výrobca Everlight Electronics
popis LED BLUE CLEAR 2SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 715623 pcs Dátový hárok EAST10052BA0.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 468nm Vlnová dĺžka - dominantná -
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.8V Uhol zobrazenia 120°
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 1.00mm L x 0.50mm W
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená 1080-1558-2
16-219A/B6C-ZN1P2TY/3T
S10B014439
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Hodnotenie Millicandela - Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Transparentnosť objektívu Clear Štýl / veľkosť šošovky Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm
Farba šošoviek Colorless Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 0.25mm Vlastnosti -
Detailný popis Blue LED Indication - Discrete 2.8V 0402 (1005 Metric) Súčasný test 5mA