EADSF056GA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADSF056GA2
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu 7SEG DISPLAY 4DIGIT Y/G 0.58" CA
listoch: EADSF056GA2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1800 pcs
  • správa
Špecifikácie EADSF056GA2
Číslo dielu EADSF056GA2 Výrobca Everlight Electronics
popis 7SEG DISPLAY 4DIGIT Y/G 0.58" CA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24940 pcs Dátový hárok EADSF056GA2.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 575nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Veľkosť / rozmer 0.748" H x 1.969" W x 0.124" D (19.00mm x 50.00mm x 3.15mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 60mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 12-SMD, No Lead Počet znakov 4
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 8.9mcd
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ zobrazenia 7-Segment Veľkosť číslice / alfa 0.56" (14.22mm)
Detailný popis Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 4 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 1.969" W x 0.124" D (19.00mm x 50.00mm x 3.15mm) 12-SMD, No Lead Súčasný test 20mA