EADCF056GA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EADCF056GA2
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
listoch: EADCF056GA2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
30 pcs
  • správa
Špecifikácie EADCF056GA2
Číslo dielu EADCF056GA2 Výrobca Everlight Electronics
popis THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60595 pcs Dátový hárok EADCF056GA2.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 575nm Napätie - vpred (Vf) (typ) 2V
Veľkosť / rozmer 0.748" H x 1.984" W x 0.315" D (19.00mm x 50.40mm x 8.00mm) séria -
Zníženie výkonu (Max) 60mW obal Tube
Balík / puzdro 12-DIP (0.600", 15.24mm) Počet znakov 4
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela 6.4mcd
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ zobrazenia 7-Segment Clock Veľkosť číslice / alfa 0.56" (14.22mm)
Detailný popis Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment Clock 4 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 1.984" W x 0.315" D (19.00mm x 50.40mm x 8.00mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm) Súčasný test 20mA