32-1/R5C-AQSC
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 32-1/R5C-AQSC
Výrobca / Značka: Everlight Electronics
Popis produktu LED RED CLEAR POWER LED T/H
listoch: 32-1/R5C-AQSC.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie 32-1/R5C-AQSC
Číslo dielu 32-1/R5C-AQSC Výrobca Everlight Electronics
popis LED RED CLEAR POWER LED T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 306731 pcs Dátový hárok 32-1/R5C-AQSC.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol 632nm Vlnová dĺžka - dominantná 624nm
Napätie - vpred (Vf) (typ) 2.6V Uhol zobrazenia 130°
Balík dodávateľov zariadení POWER LED Veľkosť / rozmer 7.62mm L x 7.62mm W
séria - obal Tube
Balík / puzdro 4-DIP (0.200", 5.08mm) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hodnotenie Millicandela -
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Transparentnosť objektívu Clear
Štýl / veľkosť šošovky Square with Flat Top, 7.62mm Farba šošoviek Colorless
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška (Max) 4.80mm
Vlastnosti - Detailný popis Red 624nm LED Indication - Discrete 2.6V 4-DIP (0.200", 5.08mm)
Súčasný test 70mA konfigurácia Standard
farba Red
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Aries Electronics, Inc.
popis: CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
Skladom: 8537 pcs
Stiahnuť ▼: 32-1508-30.pdf
RFQ