XT2811000A
Essentra ComponentsEssentra Components
XT2811000A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XT2811000A
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu BARBED FASTENER 1.150" NYLON BLK
listoch: XT2811000A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie XT2811000A
Číslo dielu XT2811000A Výrobca Essentra Components
popis BARBED FASTENER 1.150" NYLON BLK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 462177 pcs Dátový hárok XT2811000A.pdf
typ Barbed Fastener séria XT
Dĺžka nitu 1.150" (29.21mm) Priemer nitu -
Ostatné mená RPC2945
XT2811000A-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Priemer dier 0.281" (7.14mm)
Výška hlavy 0.100" (2.54mm) Priemer hlavy 0.787" (19.99mm)
Grip Range 0.062" ~ 1.000" (1.57mm ~ 25.40mm) 1/16" ~ 1" Vlastnosti -
Detailný popis Barbed Fastener 0.062" ~ 1.000" (1.57mm ~ 25.40mm) 1/16" ~ 1" Grip Range Nylon farba Black