XT2502000A
Essentra ComponentsEssentra Components
XT2502000A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: XT2502000A
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu BARBED FASTENER 2.130" NYLON BLK
listoch: XT2502000A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie XT2502000A
Číslo dielu XT2502000A Výrobca Essentra Components
popis BARBED FASTENER 2.130" NYLON BLK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 386650 pcs Dátový hárok XT2502000A.pdf
typ Barbed Fastener séria XT
Dĺžka nitu 2.130" (54.10mm) Priemer nitu -
Ostatné mená RPC2938
XT2502000A-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Priemer dier 0.250" (6.35mm) 1/4"
Výška hlavy 0.100" (2.54mm) Priemer hlavy 0.701" (17.81mm)
Grip Range 0.062" ~ 2.000" (1.57mm ~ 50.80mm) 1/16" ~ 2" Vlastnosti -
Detailný popis Barbed Fastener 0.062" ~ 2.000" (1.57mm ~ 50.80mm) 1/16" ~ 2" Grip Range Nylon farba Black