PPR-3055B
Essentra ComponentsEssentra Components
PPR-3055B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PPR-3055B
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu RIVET PUSH 0.220" NYLON BLACK
listoch: PPR-3055B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie PPR-3055B
Číslo dielu PPR-3055B Výrobca Essentra Components
popis RIVET PUSH 0.220" NYLON BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 462122 pcs Dátový hárok PPR-3055B.pdf
typ Push Rivet séria PPR
Dĺžka nitu 0.220" (5.59mm) Priemer nitu -
Ostatné mená 61100054
PPR-3055B-ND
PPR3055B
RPC1761
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Priemer dier 0.122" (3.10mm)
Výška hlavy 0.080" (2.03mm) Priemer hlavy 0.230" (5.84mm)
Grip Range 0.120" ~ 0.160" (3.05mm ~ 4.06mm) Vlastnosti -
Detailný popis Push Rivet 0.120" ~ 0.160" (3.05mm ~ 4.06mm) Grip Range Nylon farba Black
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PPR-2B
PPR-2B
výrobcovia: Essentra Components
popis: RIVET PUSH 0.382" NYLON BLACK