OFSP-12-45
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OFSP-12-45
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu OPT FIBER SPLICE PROTECTOR .1.77
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie OFSP-12-45
Číslo dielu OFSP-12-45 Výrobca Essentra Components
popis OPT FIBER SPLICE PROTECTOR .1.77 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 238168 pcs Dátový hárok
typ Splice technické údaje 1.5mm Inner Dia, 45.0mm Length
séria - Ostatné mená 61140050
OFSP1245
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Heat Shrinkable
Detailný popis Fiber Optic Splice Heat Shrinkable
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
OFSP-10-45
OFSP-10-45
výrobcovia: Essentra Components
popis: OPT FIBER SPLICE PROTECTOR 1.77"