MPLE-3.2M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
MPLE-3.2M-01 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLE-3.2M-01
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu BARBED FASTENER 0.190 NYLON NRTL
listoch: MPLE-3.2M-01.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLE-3.2M-01
Číslo dielu MPLE-3.2M-01 Výrobca Essentra Components
popis BARBED FASTENER 0.190 NYLON NRTL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 469097 pcs Dátový hárok MPLE-3.2M-01.pdf
typ Barbed Fastener séria -
Dĺžka nitu 0.190" (4.83mm) Priemer nitu -
Ostatné mená MPLE-3.2M-01-ND
RPC2884
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Priemer dier 0.126" (3.20mm)
Výška hlavy 0.040" (1.02mm) Priemer hlavy 0.190" (4.83mm)
Grip Range 0.073" (1.85mm) Vlastnosti -
Detailný popis Barbed Fastener 0.073" (1.85mm) Grip Range Nylon farba Natural