CTLC0300B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTLC0300B
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE
listoch: 1.CTLC0300B.pdf2.CTLC0300B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CTLC0300B
Číslo dielu CTLC0300B Výrobca Essentra Components
popis LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25948 pcs Dátový hárok 1.CTLC0300B.pdf2.CTLC0300B.pdf
Typ kábla typu kábla / kábla Ladder šírka 0.276" (7.01mm)
Pevnosť v ťahu 225 lbs (102.06 kg) séria CTLC
obal 100 per Pkg Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál Stainless Steel 316, PVC Coated
Dĺžka - Približná 11.75" Dĺžka - skutočná 0.984' (300.00mm, 11.81")
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti PVC Coated
Detailný popis Ladder Black 3.82" (97.00mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 0.984' (300.00mm, 11.81") farba Black
Priemer zväzku 3.82" (97.00mm)