CSR8-591-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR8-591-01 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSR8-591-01
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu SPACER TUBULAR GEN PURP 0.591"
listoch: CSR8-591-01.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSR8-591-01
Číslo dielu CSR8-591-01 Výrobca Essentra Components
popis SPACER TUBULAR GEN PURP 0.591" Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 505935 pcs Dátový hárok CSR8-591-01.pdf
šírka - používanie General Purpose
typ Spacer tvar Tubular
séria CSR Ostatné mená 21060075
CSR8-591-01-ND
CSR859101
RPC2176
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál Nylon
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Dĺžka 0.591" (15.01mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.591" (15.00mm)
Vlastnosti - Priemer - vonku 0.436" (11.07mm)
Priemer - vnútri - Detailný popis Component Spacer General Purpose Tubular 0.591" (15.00mm) Natural