CBTS055A
Essentra ComponentsEssentra Components
CBTS055A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CBTS055A
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM
listoch:
  • správa
Špecifikácie CBTS055A
Číslo dielu CBTS055A Výrobca Essentra Components
popis HEX STANDOFF M3 NYLON 12MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5799 pcs Dátový hárok
závažia - typ Hex Standoff
Závitom / závitu Threaded séria CBTS
Skrutka, veľkosť závitu M3 pokovovanie -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál Nylon
Dĺžka - celkovo 0.472" (12.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
rod Female, Female Vlastnosti -
Priemer - vonku 0.217" (5.50mm) Hex Priemer - vnútri -
Detailný popis Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.472" (12.00mm) Natural farba Natural
Medzi výškou dosky 0.472" (12.00mm)