CBRLSS075A
Essentra ComponentsEssentra Components
CBRLSS075A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CBRLSS075A
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu REVERSE MOUNT SUPPORT,PUSH/FLAT
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CBRLSS075A
Číslo dielu CBRLSS075A Výrobca Essentra Components
popis REVERSE MOUNT SUPPORT,PUSH/FLAT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 230960 pcs Dátový hárok
séria * Ostatné mená RPC5925
Typ montáže Snap Lock Hrúbka montážneho panelu -
Priemer pripevňovacích otvorov 0.216" (5.49mm) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Dĺžka - celkovo - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Holding Type Snap Lock Vlastnosti -
Detailný popis Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4" Medzi výškou dosky 0.750" (19.05mm) 3/4"