ASPR-16-062
Essentra ComponentsEssentra Components
ASPR-16-062 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ASPR-16-062
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu BUMPER ROUND 1" DIA BLACK
listoch: 1.ASPR-16-062.pdf2.ASPR-16-062.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie ASPR-16-062
Číslo dielu ASPR-16-062 Výrobca Essentra Components
popis BUMPER ROUND 1" DIA BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 838647 pcs Dátový hárok 1.ASPR-16-062.pdf2.ASPR-16-062.pdf
typ Bumper Hrúbka 0.063" (1.60mm)
Veľkosť / rozmer 1.000" Dia (25.40mm) tvar Cylindrical, Flat Top
séria ASP Ostatné mená 61104003
ASPR-16-062-ND
ASPR16062
RPC2227
Typ montáže Adhesive, Rubber Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Materiál Polyolefin Foam Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant tvrdosť -
formulár Roll Detailný popis Bumper Cylindrical, Flat Top 1.000" Dia (25.40mm) Polyolefin Foam Black