12SWS0439
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 12SWS0439
Výrobca / Značka: Essentra Components
Popis produktu WASHER SHOULDER M3 NYLON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 12SWS0439
Číslo dielu 12SWS0439 Výrobca Essentra Components
popis WASHER SHOULDER M3 NYLON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1003295 pcs Dátový hárok
Veľkosť závitu / skrutky / otvoru #4 séria SW
Ostatné mená RPC6314 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Nylon Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Priemer - vonku 0.250" (6.35mm) 1/4"
Priemer - vnútri 0.120" (3.05mm)