NP18-12FR
EnerSysEnerSys
EnerSys
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NP18-12FR
Výrobca / Značka: EnerSys
Popis produktu BATTERY LEAD ACID 12V 17.2AH
listoch: NP18-12FR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / Nevzťahuje sa
Stav zásob 910 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4 pcs
  • správa
Špecifikácie NP18-12FR
Číslo dielu NP18-12FR Výrobca EnerSys
popis BATTERY LEAD ACID 12V 17.2AH Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / Nevzťahuje sa
Dostupné množstvo 910 pcs Dátový hárok NP18-12FR.pdf
závažia 907.2g Napätie - hodnotené 12V
Stýl ukončenia Threaded Post, M5 Štandardný čas nabíjania -
Štandardný nabíjací prúd - Veľkosť / rozmer 7.13" L x 2.99" W x 6.57" H (181.0mm x 76.0mm x 167.0mm)
Informácie o preprave - séria Genesis® NP
Ostatné mená Q8311088
T2389102
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / Not applicable
Miera vybíjania 20Hr Detailný popis 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 17.2Ah