PVM-16V680MF60E-R2
Elna AmericaElna America
PVM-16V680MF60E-R2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PVM-16V680MF60E-R2
Výrobca / Značka: Elna America
Popis produktu CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD
listoch: PVM-16V680MF60E-R2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie PVM-16V680MF60E-R2
Číslo dielu PVM-16V680MF60E-R2 Výrobca Elna America
popis CAP ALUM POLY 68UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 124743 pcs Dátový hárok PVM-16V680MF60E-R2.pdf
Napätie - hodnotené 16V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm) séria PVM
Ripple Current @ High Frequency 2.39A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 604-1199-2
PVM16V680MF60ER2
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 1.25 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 28 mOhm Detailný popis 68µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PVM-20
PVM-20
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 20A 600VDC
Skladom: 3937 pcs
Stiahnuť ▼: PVM-20.pdf
RFQ
PVM-16V121MG70E-R2
PVM-16V121MG70E-R2
výrobcovia: Elna America
popis: CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
Skladom: 84228 pcs
Stiahnuť ▼: PVM-16V121MG70E-R2.pdf
RFQ
PVM-30
PVM-30
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE CARTRIDGE 30A 600VDC
Stiahnuť ▼: PVM-30.pdf
PVM-5
PVM-5
popis: FUSE CARTRIDGE 5A 600VDC
Stiahnuť ▼: PVM-5.pdf
PVM-25
PVM-25
popis: FUSE CARTRIDGE 25A 600VDC
Stiahnuť ▼: PVM-25.pdf
PVM-10V470ME60E-R2
PVM-10V470ME60E-R2
výrobcovia: Elna America
popis: CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Stiahnuť ▼: PVM-10V470ME60E-R2.pdf
PVM-12
PVM-12
popis: FUSE CARTRIDGE 12A 600VDC
Stiahnuť ▼: PVM-12.pdf
PVM-10V680ME60E-R2
PVM-10V680ME60E-R2
popis: CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Stiahnuť ▼: PVM-10V680ME60E-R2.pdf
PVM-16V101MG70E-R2
PVM-16V101MG70E-R2
popis: CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Stiahnuť ▼: PVM-16V101MG70E-R2.pdf
PVM-15
PVM-15
popis: FUSE CARTRIDGE 15A 600VDC
Stiahnuť ▼: PVM-15.pdf
PVM-6
PVM-6
popis: FUSE CARTRIDGE 6A 600VDC
Stiahnuť ▼: PVM-6.pdf
PVM-4
PVM-4
popis: FUSE CARTRIDGE 4A 600VDC
Stiahnuť ▼: PVM-4.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety