CDR32BP201BFURAJ
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP201BFURAJ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDR32BP201BFURAJ
Výrobca / Značka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis produktu CAP CER 200PF 100V BP 1206
listoch: CDR32BP201BFURAJ.pdf
  • správa
Špecifikácie CDR32BP201BFURAJ
Číslo dielu CDR32BP201BFURAJ Výrobca Electro-Films (EFI) / Vishay
popis CAP CER 200PF 100V BP 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5515 pcs Dátový hárok CDR32BP201BFURAJ.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±1%
Hrúbka (Max) 0.051" (1.30mm) Teplotný koeficient BP
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria Military, MIL-PRF-55681, CDR32
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Vlastnosti - Poruchovosť R (0.01%)
Detailný popis 200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) kapacitné 200pF