CDR31BP221BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP221BFURAB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CDR31BP221BFURAB
Výrobca / Značka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Popis produktu CAP CER 220PF 100V BP 0805
listoch: CDR31BP221BFURAB.pdf
  • správa
Špecifikácie CDR31BP221BFURAB
Číslo dielu CDR31BP221BFURAB Výrobca Electro-Films (EFI) / Vishay
popis CAP CER 220PF 100V BP 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5691 pcs Dátový hárok CDR31BP221BFURAB.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±1%
Hrúbka (Max) 0.051" (1.30mm) Teplotný koeficient BP
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria Military, MIL-PRF-55681, CDR31
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Vlastnosti - Poruchovosť R (0.01%)
Detailný popis 220pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) kapacitné 220pF