ETM70CP201
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ETM70CP201 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ETM70CP201
Výrobca / Značka: EasyBraid Co.
Popis produktu CHISEL 30 1.80MM
listoch: ETM70CP201.pdf
  • správa
Špecifikácie ETM70CP201
Číslo dielu ETM70CP201 Výrobca EasyBraid Co.
popis CHISEL 30 1.80MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5515 pcs Dátový hárok ETM70CP201.pdf
šírka 0.070" (1.78mm) Tip - Typ Soldering
Tip - Tvar Chisel 30° Tip - Veľkosť čipu -
Rozsah teplôt 662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C) séria ET
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 0.250" (6.40mm)