ET80CH032
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET80CH032 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ET80CH032
Výrobca / Značka: EasyBraid Co.
Popis produktu CHISEL 30 3.20MM
listoch: ET80CH032.pdf
  • správa
Špecifikácie ET80CH032
Číslo dielu ET80CH032 Výrobca EasyBraid Co.
popis CHISEL 30 3.20MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4808 pcs Dátový hárok ET80CH032.pdf
šírka 0.130" (3.30mm) Tip - Typ Soldering
Tip - Tvar Chisel 30° Tip - Veľkosť čipu -
Rozsah teplôt 778°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) séria ET
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 0.315" (8.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.020" (0.50mm)