ET60K047
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ET60K047 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ET60K047
Výrobca / Značka: EasyBraid Co.
Popis produktu KNIFE 4.70MM
listoch: ET60K047.pdf
  • správa
Špecifikácie ET60K047
Číslo dielu ET60K047 Výrobca EasyBraid Co.
popis KNIFE 4.70MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4584 pcs Dátový hárok ET60K047.pdf
šírka 0.187" (4.75mm) Tip - Typ Soldering
Tip - Tvar Knife Tip - Veľkosť čipu -
Rozsah teplôt 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) séria ET
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 0.512" (13.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.079" (2.00mm)