ES60WV031
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60WV031 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ES60WV031
Výrobca / Značka: EasyBraid Co.
Popis produktu HOOF W/DENT 60 3.10MM
listoch: ES60WV031.pdf
  • správa
Špecifikácie ES60WV031
Číslo dielu ES60WV031 Výrobca EasyBraid Co.
popis HOOF W/DENT 60 3.10MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5135 pcs Dátový hárok ES60WV031.pdf
šírka 0.120" (3.05mm) Tip - Typ Soldering
Tip - Tvar Hoof, Dent 60° Tip - Veľkosť čipu -
Rozsah teplôt 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) séria ES
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 0.645" (16.41mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant výška 0.130" (3.30mm)