EK80CB012
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
EK80CB012 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EK80CB012
Výrobca / Značka: EasyBraid Co.
Popis produktu CHISEL 30DEG 1.2MM
listoch:
  • správa
Špecifikácie EK80CB012
Číslo dielu EK80CB012 Výrobca EasyBraid Co.
popis CHISEL 30DEG 1.2MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5082 pcs Dátový hárok
šírka 0.050" (1.27mm) Tip - Typ Soldering
Tip - Tvar Chisel, Bent 30° Tip - Veľkosť čipu -
Rozsah teplôt 788°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C) séria EK
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Dĺžka 0.470" (11.94mm)