105108LEB
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
EasyBraid Co.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 105108LEB
Výrobca / Značka: EasyBraid Co.
Popis produktu INTERFACING KIT, NO PLUG, LONG (
listoch:
Stav zásob 451 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 105108LEB
Číslo dielu 105108LEB Výrobca EasyBraid Co.
popis INTERFACING KIT, NO PLUG, LONG ( Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 451 pcs Dátový hárok
séria - Pre použitie s / Súvisiace produkty -
Typ príslušenstva Interface Kit
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER
Skladom: 3262 pcs
Stiahnuť ▼: 1051088-1.pdf
RFQ
Skladom: 5211 pcs
Stiahnuť ▼: 1051087-1.pdf
RFQ
105108EB
105108EB
výrobcovia: EasyBraid Co.
popis: INTERFACING KIT, NO PLUG
Skladom: 815 pcs
Stiahnuť ▼:
1051090:L1
1051090:L1
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: TERM BLOCK MARKER
Stiahnuť ▼: 1051090:L1.pdf
105108B
105108B
výrobcovia: PanaVise
popis: SPEAKER STUD MOUNT BLACK
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Amphenol FCI
popis: COVER GUARD BRACKET
Skladom: 166 pcs
1051090:ERDE
1051090:ERDE
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: ZACK STRIP PRINTED HORIZON
popis: TERM BLOCK MARKER
105108W
105108W
výrobcovia: PanaVise
popis: SPEAKER MNT WALL/CEILING STUD
Stiahnuť ▼: 105108W.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety