080026ID
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
080026ID Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 080026ID
Výrobca / Značka: EasyBraid Co.
Popis produktu FUME ABSORBER MOBILE UNIT 230V
listoch: 080026ID.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 23 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 23 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 080026ID
Číslo dielu 080026ID Výrobca EasyBraid Co.
popis FUME ABSORBER MOBILE UNIT 230V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23 pcs Dátový hárok 080026ID.pdf
Napätie - vstup 230V typ Mobile Unit
séria 200i Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
obsahuje Filter, Hose, Pre-Filter Vlastnosti -
Detailný popis 230V Mobile Unit Soldering/Desoldering Fume, Smoke Extraction Unit
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: LABEL ROLL
Skladom: 1397 pcs
Stiahnuť ▼: 0800238.pdf
RFQ
výrobcovia: Phoenix Contact
popis: CONN ACC MARKER STRIP PREPRINT
Skladom: 5985 pcs
Stiahnuť ▼: 0800268.pdf
RFQ
popis: SHRINK SLEEVE 1 - 3.2MM WHITE
Skladom: 768 pcs
popis: LABEL ID/RATINGS 0.59"X0.35" YLL
popis: 120 SECTION ZACK MARKER STRIP
080026D
080026D
výrobcovia: EasyBraid Co.
popis: FUME ABSORBER MOBILE UNIT 230V
Skladom: 27 pcs
Stiahnuť ▼: 080026D.pdf
popis: LABEL ROLL
popis: SHRINK SLEEVE 1.6 - 4.8MM WHITE
Skladom: 799 pcs
popis: LABEL ROLL WHITE UNLABELED
popis: ZACK STRIP FLAT 100SECT 1-100
popis: SHRINK SLEEVE 0.8 - 2.4MM WHITE
Skladom: 551 pcs
popis: LABEL ID/RATINGS 0.98"X0.31" YLL
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety