SR2K20M474X
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
SR2K20M474X Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SR2K20M474X
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL
listoch: SR2K20M474X.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie SR2K20M474X
Číslo dielu SR2K20M474X Výrobca EPCOS (TDK)
popis VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81241 pcs Dátový hárok SR2K20M474X.pdf
Varistorové napätie (typ) 29.7V Varistorové napätie (Max) 33V
séria - Stav RoHS Bulk
polarizácia Radial Ostatné mená 495-4015
orientácia 1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TA)
Počet portov 26VDC Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 20VAC
Maximálne striedavé napätie 7.8J Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výrobné číslo výrobcu SR2K20M474X energie 1.2kA
popis VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL Aktuálny - nárast 36.3V
Kapacita @ Frekvencia 470000pF @ 1kHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SR2P-06
SR2P-06
výrobcovia: IDEC
popis: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
Skladom: 26596 pcs
Stiahnuť ▼: SR2P-06.pdf
RFQ
SR2P-05C
SR2P-05C
výrobcovia: IDEC
Skladom: 26307 pcs
Stiahnuť ▼: SR2P-05C.pdf
RFQ
SR2P-05
SR2P-05
Stiahnuť ▼: SR2P-05.pdf
SR297A151JAR
SR297A151JAR
výrobcovia: AVX Corporation
popis: CAP CER 150PF 500V NP0 RADIAL
Stiahnuť ▼: SR297A151JAR.pdf
SR2LABU
SR2LABU
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC SMART RESET 6PIN 6.0S 6UDFN
Stiahnuť ▼: SR2LABU.pdf
SR2A
SR2A
výrobcovia: Essentra Components
popis: SHEET METAL PLUG: 2.000 IN (50.8
Stiahnuť ▼:
SR2PARU
SR2PARU
výrobcovia: STMicroelectronics
popis: IC SMART RESET 6PIN 7.5S 6UDFN
Stiahnuť ▼: SR2PARU.pdf
SR297A1R0CAR
SR297A1R0CAR
výrobcovia: AVX Corporation
popis: CAP CER 1PF 500V NP0 RADIAL
Stiahnuť ▼: SR297A1R0CAR.pdf
SR2C-B4
SR2C-B4
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SOLID STATE SENSOR
Stiahnuť ▼: SR2C-B4.pdf
SR2LARU
SR2LARU
Stiahnuť ▼: SR2LARU.pdf
SR297C682KAA
SR297C682KAA
popis: CAP CER 6800PF 500V X7R RADIAL
Stiahnuť ▼: SR297C682KAA.pdf
SR2HARU
SR2HARU
popis: IC SMART RESET 6PIN 4.0S 6UDFN
Stiahnuť ▼: SR2HARU.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety