B84144B0600S121
Prehľad produktov
Číslo dielu: B84144B0600S121
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT
listoch: B84144B0600S121.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 64 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 64 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie B84144B0600S121
Číslo dielu B84144B0600S121 Výrobca EPCOS
popis LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64 pcs Dátový hárok B84144B0600S121.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité AC (Phase to Phase) 305V
Napätie - menovité napätie (fáza k zemi / neutrál) 530V Napätie - menovité napätie -
Stýl ukončenia Terminal Post séria B84144
Ostatné mená B84144B 600S121
B84144B600S121
B84144B600S121-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť - Frekvencia - prevádzka 50 ~ 60Hz
Typ filtra Three Phase (Wye) prúd 600A