B84143B66R112
Prehľad produktov
Číslo dielu: B84143B66R112
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu LINE FILTER 520/300VAC 66A CHASS
listoch: B84143B66R112.pdf
  • správa
Špecifikácie B84143B66R112
Číslo dielu B84143B66R112 Výrobca EPCOS
popis LINE FILTER 520/300VAC 66A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5321 pcs Dátový hárok B84143B66R112.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 520V, 300V
Stýl ukončenia Terminal Block, Wire Leads séria B84143B
Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C Typ montáže Chassis Mount
indukčnosť - Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Three Phase (Delta) prúd 66A