B84142C0600S081
EPCOSEPCOS
B84142C0600S081 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B84142C0600S081
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu LINE FLTR 1.5KVDC 600VAC 600A CH
listoch: B84142C0600S081.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 87 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie B84142C0600S081
Číslo dielu B84142C0600S081 Výrobca EPCOS
popis LINE FLTR 1.5KVDC 600VAC 600A CH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87 pcs Dátový hárok B84142C0600S081.pdf
Napätie - menovité napätie 1500V (1.5kV) Napätie - menovité napätie 600V
Stýl ukončenia Terminal Post séria B84142
Ostatné mená B84142C 600S 81
B84142C600S81
Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť - Frekvencia - prevádzka -
Typ filtra Single Phase prúd 600A