B84142A0010R000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B84142A0010R000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHASS
listoch: B84142A0010R000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
16 pcs
  • správa
Špecifikácie B84142A0010R000
Číslo dielu B84142A0010R000 Výrobca EPCOS
popis LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2645 pcs Dátový hárok B84142A0010R000.pdf
Napätie - menovité napätie 250V Napätie - menovité napätie 250V
Stýl ukončenia Terminal Block, Threaded Post (M4) séria B84142A
Ostatné mená B84142A 10R
B84142A 10R
B84142A10R
B84142A10R-ND
Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť - Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Single Phase prúd 10A