B82793C0104N201
EPCOSEPCOS
B82793C0104N201 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82793C0104N201
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CMC 100UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
listoch: B82793C0104N201.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82793C0104N201
Číslo dielu B82793C0104N201 Výrobca EPCOS
popis CMC 100UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73291 pcs Dátový hárok B82793C0104N201.pdf
Napätie - DC 80V Napájacie napätie - AC 42V
Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.236" W (7.10mm x 6.00mm) séria B82793
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Horizontal, 4 Gull Wing Ostatné mená B82793C 104N201
B82793C104N201
B82793C104N201-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukcia @ Frekvencia 100µH @ 100kHz Výška (Max) 0.189" (4.80mm)
Typ filtra Signal Line Vlastnosti -
Detailný popis 100µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 180 mOhm (Typ) DC odpor (DCR) (Max) 180 mOhm (Typ)
Aktuálne hodnotenie (Max) 500mA schválenie -