B82789C0113N002
EPCOSEPCOS
B82789C0113N002 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82789C0113N002
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200
listoch: B82789C0113N002.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82789C0113N002
Číslo dielu B82789C0113N002 Výrobca EPCOS
popis CMC 11UH 300MA 2LN SMD AEC-Q200 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71004 pcs Dátový hárok B82789C0113N002.pdf
Napätie - DC 80V Napájacie napätie - AC 42V
Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.126" W (5.20mm x 3.20mm) séria B82789
hodnotenie AEC-Q200 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Horizontal, 4 L-Lead Ostatné mená 495-4409-2
B82789C 113N 2
B82789C 113N 2
B82789C 113N002
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukcia @ Frekvencia 11µH @ 100kHz Výška (Max) 0.118" (3.00mm)
Typ filtra Signal Line Vlastnosti -
Detailný popis 11µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300mA DCR 250 mOhm DC odpor (DCR) (Max) 250 mOhm
Aktuálne hodnotenie (Max) 300mA schválenie -