B82504WA16
EPCOSEPCOS
B82504WA16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82504WA16
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CMC 120UH 16A 2LN CHAS MT
listoch: B82504WA16.pdf
  • správa
Špecifikácie B82504WA16
Číslo dielu B82504WA16 Výrobca EPCOS
popis CMC 120UH 16A 2LN CHAS MT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5378 pcs Dátový hárok B82504WA16.pdf
Napätie - DC 600V Napájacie napätie - AC 500V
Veľkosť / rozmer 3.071" L x 1.102" W (78.00mm x 28.00mm) séria B82504
hodnotenie - obal Tray
Balík / puzdro - Ostatné mená 495-5713
B82504W A 16
B82504W0000A016
B82504WA16-ND
Prevádzková teplota - Počet riadkov 2
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indukcia @ Frekvencia 120µH @ 100kHz
Výška (Max) 1.457" (37.00mm) Typ filtra Power Line
Vlastnosti - Detailný popis 120µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Chassis Mount 16A DCR 19 mOhm (Typ)
DC odpor (DCR) (Max) 19 mOhm (Typ) Aktuálne hodnotenie (Max) 16A