B82469G1102M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82469G1102M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1UH 2A 35 MOHM SMD
listoch: B82469G1102M.pdf
  • správa
Špecifikácie B82469G1102M
Číslo dielu B82469G1102M Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 1UH 2A 35 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4791 pcs Dátový hárok B82469G1102M.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
tienenie Shielded séria B82469G1
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 495-2714-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 1µH
Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 1µH Shielded Wirewound Inductor 2A 35 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 35 mOhm
Aktuálne hodnotenie 2A Aktuálny - Sýtosť 2.05A