B82464A2223K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82464A2223K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 22UH 1.72A 135 MOHM
listoch: B82464A2223K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82464A2223K
Číslo dielu B82464A2223K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 22UH 1.72A 135 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4250 pcs Dátový hárok B82464A2223K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
tienenie Unshielded séria B82464A2
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená B82464A2223K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 22µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 100kHz
Detailný popis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.72A 135 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 135 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.72A Aktuálny - Sýtosť 2.05A