B82442T1124K050
EPCOSEPCOS
B82442T1124K050 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82442T1124K050
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 120UH 440MA 1.29 OHM
listoch: B82442T1124K050.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B82442T1124K050
Číslo dielu B82442T1124K050 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 120UH 440MA 1.29 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104078 pcs Dátový hárok B82442T1124K050.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 2220 (5650 Metric) Veľkosť / rozmer 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
tienenie Unshielded séria SIMID
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená B82442T1124K 50
B82442T1124K50
B82442T1124K50-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 796kHz
indukčnosť 120µH Výška - sedenie (Max) 0.209" (5.30mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 5.3MHz Detailný popis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 1.29 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 1.29 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 440mA
Aktuálny - Sýtosť 670mA