B82432T1124K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82432T1124K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 120UH 180MA 4.5 OHM
listoch: B82432T1124K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82432T1124K000
Číslo dielu B82432T1124K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 120UH 180MA 4.5 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 154942 pcs Dátový hárok B82432T1124K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria SIMID
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená B82432T1124K
B82432T1124K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 796kHz
indukčnosť 120µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 6.3MHz Detailný popis 120µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 4.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 4.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 180mA