B82432C1682K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82432C1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 360MA 780 MOHM
listoch: B82432C1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82432C1682K000
Číslo dielu B82432C1682K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 360MA 780 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 156886 pcs Dátový hárok B82432C1682K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1812 (4532 Metric) Veľkosť / rozmer 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
tienenie Unshielded séria SIMID
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená B82432C1682K
B82432C1682K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 35MHz Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 780 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 780 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 360mA