B82422T1682K008
EPCOSEPCOS
B82422T1682K008 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82422T1682K008
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8 OHM
listoch: B82422T1682K008.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82422T1682K008
Číslo dielu B82422T1682K008 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 180MA 1.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 381369 pcs Dátový hárok B82422T1682K008.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria SIMID
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq 27 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená B82422T1682K 8
B82422T1682K8
B82422T1682K8-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.083" (2.10mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 40MHz Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 1.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 180mA