B82422T1121K000
EPCOSEPCOS
B82422T1121K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82422T1121K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 120NH 450MA 150 MOHM
listoch: B82422T1121K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82422T1121K000
Číslo dielu B82422T1121K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 120NH 450MA 150 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 380473 pcs Dátový hárok B82422T1121K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria SIMID
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená B82422T1121K
B82422T1121K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 25.2MHz
indukčnosť 120nH Výška - sedenie (Max) 0.083" (2.10mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 900MHz Detailný popis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 150 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 450mA