B82412A1182K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82412A1182K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 290MA 600 MOHM
listoch: B82412A1182K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82412A1182K
Číslo dielu B82412A1182K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 1.8UH 290MA 600 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5998 pcs Dátový hárok B82412A1182K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení 1210 (3225 Metric) Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
tienenie Unshielded séria SIMID
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená B82412A1182K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1MHz indukčnosť 1.8µH
Výška - sedenie (Max) 0.075" (1.90mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 220MHz
Detailný popis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 600 mOhm Max 2-SMD DC odpor (DCR) 600 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 290mA Aktuálny - Sýtosť -