B82144F2123K
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B82144F2123K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82144F2123K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH
listoch: B82144F2123K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82144F2123K
Číslo dielu B82144F2123K Výrobca EPCOS (TDK)
popis FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 190638 pcs Dátový hárok B82144F2123K.pdf
Napätie - porucha Axial používanie Unshielded
typ Wirewound Veľkosť / rozmer 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
séria LBC Stav RoHS Tape & Reel (TR)
hodnotenie - polarizácia Axial
Ostatné mená 495-6783-2
B82144F2123K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Výrobné číslo výrobcu B82144F2123K
Výška - sedenie (Max) - Typ hardvéru 12µH
Frekvencia - test 20MHz Frekvencia - vlastná rezonancia 130 mOhm Max
Rozšírený popis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 130 mOhm Max Axial ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±10%
Priemer - rameno 40 @ 252kHz popis FIXED IND 12UH 2.4A 130 MOHM TH
Oneskorený čas 100kHz DC odpor (DCR) 2.65A
Aktuálne hodnotenie 2.4A Aktuálny - Sýtosť Ferrite