B82144B2223K000
EPCOSEPCOS
B82144B2223K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82144B2223K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH
listoch: B82144B2223K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie B82144B2223K000
Číslo dielu B82144B2223K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 22UH 2.1A 175 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 129715 pcs Dátový hárok B82144B2223K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.256" Dia (6.50mm)
tienenie Unshielded séria LBC
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 252kHz
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 495-6759-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 10MHz Detailný popis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 175 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 175 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.1A
Aktuálny - Sýtosť 2A