B82144B1682K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82144B1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 1.6A 150 MOHM TH
listoch: B82144B1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82144B1682K000
Číslo dielu B82144B1682K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 1.6A 150 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 198536 pcs Dátový hárok B82144B1682K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.256" Dia (6.50mm)
tienenie Unshielded séria LBC
hodnotenie - Q @ Freq 25 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B82144B1682K
B82144B1682K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 60MHz Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 150 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 150 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.6A